СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ

Объявление


/"      /"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » Авиация (WWII) » 1/72 Bristol Beaufighter Mk.VI/Hasegawa+Aires+QB


1/72 Bristol Beaufighter Mk.VI/Hasegawa+Aires+QB

Сообщений 21 страница 30 из 44

21

Fuad Pashayev написал(а):

Тому що Великобританія і Росія це держави, а Україна і Азербайджан ні?

+

0

22

Владimir написал(а):

Wow, çox sərin.   Фуад я так понял это не фотошоп, а сзади фон?

Так, Володимир. Це не фотошоп. Це наш білоруський колега - "Слава Труду" виготовляє на замовлення такі підставки. Їх багато різновидів.

+1

23

Fuad Pashayev написал(а):

Тому що Великобританія і Росія це держави, а Україна і Азербайджан ні?

Да пишите вы на чем хотите!

0

24

23ro написал(а):

Да пишите вы на чем хотите!

Кто хочет понять, то поймет без лишних вопросов! Ведь все так просто и спокойно!

0

25

Знімаю капелюха перед автором чергової вдалої моделі. Звичайно, є деяки недоліки по матеріальній частині, але в цілому вони не псують загального враження при перегляді. Бажаю успіхів та надхнення над подальшими роботами, якими ви нас обовйязково здивуєте у майбутньому.

0

26

Фуад, а далі просимо детальніше. Як вам ці підставки? Чи варто їх притбати?

0

27

Fuad Pashayev написал(а):

Так, Володимир. Це не фотошоп. Це наш білоруський колега - "Слава Труду" виготовляє на замовлення такі підставки. Їх багато різновидів.

Тогда пожалуйста если можно поподробнее - где и как их можно увидеть, заказать.

0

28

Стельмах Дмитрий написал(а):

Фуад, а далі просимо детальніше. Як вам ці підставки? Чи варто їх притбати?

Владimir написал(а):

Тогда пожалуйста если можно поподробнее - где и как их можно увидеть, заказать.

В такому випадку уклінно прошу не вважати це рекламою. Якщо правила сайту забороняють це робити, то прошу модераторів відредагувати.
Роботи його тут: https://www.flickr.com/photos/slava_trudu/sets
А зв'язувався я з ним через facebook. Вбийте в пошук нікнейм Slava Trudu, і напишіть йому повідомлення, зіславшись на мене.

0

29

Стельмах Дмитрий написал(а):

Фуад, а далі просимо детальніше. Як вам ці підставки? Чи варто їх притбати?

Дмитро, підставки виконані дуже якісно. Це фотопринт, ретельно приклеєний на товсту картонну основу. Оброблений матовим лаком з тисненням. На деяких підставках приклеєна також імітація трави.

0

30

А какова средняя цена, я понимаю разные подставки - разные цены, ну для ориентира примерно сколько?

0

Похожие темы

Fuad Pashayev Альбомы пользователей Понедельник, 19 мая, 2014г.

Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » Авиация (WWII) » 1/72 Bristol Beaufighter Mk.VI/Hasegawa+Aires+QB