СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ

Объявление


/"      /"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » Авиация (WWII) » 1/72 Bristol Beaufighter Mk.VI/Hasegawa+Aires+QB


1/72 Bristol Beaufighter Mk.VI/Hasegawa+Aires+QB

Сообщений 31 страница 40 из 44

31

Сильно!  Ну как обычно...... :cool:

0

32

Владimir написал(а):

А какова средняя цена, я понимаю разные подставки - разные цены, ну для ориентира примерно сколько?

Володимир, я прошу зрозуміти мене правильно - я не маю права озвучувати ціни. Може для вас він їх зробить за іншою ціною, і доставка буде дешевше. Тим більше, що пройшло багато часу. Виключно для мене, умовна ціна однієї картинки обійшлася приблизно 20 доларів США.

0

33

Владimir написал(а):

А какова средняя цена, я понимаю разные подставки - разные цены, ну для ориентира примерно сколько?

Естественно.... В среднем - 25 долл.
Фуад, ты где так по-украински натаскался? :D

0

34

Kent написал(а):

Фуад, ты где так по-украински натаскался?

Я шанувальник української групи "Океан Елзі"))) - це раз, а другу причину я розкривати не буду, скажу тільки, що коли вони приїхали до нас у вересні я був на концерті в вишиванці і з прапором України.

+1

35

Работа классная, удовольствие получил  :cool:

Отредактировано wheelmaster (Пятница, 7 ноября, 2014г. 10:26:41)

+1

36

Fuad Pashayev написал(а):

а другу причину я розкривати не буду, скажу тільки, що коли вони приїхали до нас у вересні я був на концерті в вишиванці і з прапором України.

То есть, ты хочешь сказать, что говоришь свободно - без гугла? :) )

0

37

Нет конечно. Я використаю гугл, але ще трохи редагую сам.

0

38

Fuad Pashayev написал(а):

Нет конечно. Я використаю гугл, але ще трохи редагую сам.

Так скучив за Вашими моделями, шановний Фуаде, після того, як Ви залишили сайт http://karopka.ru за певних обставин! Добре, що хоч кілька фоток МіГ-3 зберіг вчасно!:)
Дуже приємно, що маю нагоду бачити Вашу творчість знову! Чудовий Beaufighter!
Ну а той факт, що Ви, людина з далекого Азербайджану, зуміли висловити свої думки українською мовою, нехай навіть за допомогою електронного перекладача - це не просто "респект", це ще величезна повага до творчої, освідченої особистості, яка ще й має здоровий глузд! Хтось із великих людей сказав: "Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти ЛЮДИНА"...

Фуаде! Запрошую Вас у гості! Будете у Харкові - обов'язково завітайте, ліжко та культурна программа завжди знайдеться!:)

0

39

Андрій Бутко написал(а):

Так скучив за Вашими моделями, шановний Фуаде, після того, як Ви залишили сайт http://karopka.ru за певних обставин! Добре, що хоч кілька фоток МіГ-3 зберіг вчасно!
Дуже приємно, що маю нагоду бачити Вашу творчість знову! Чудовий Beaufighter!
Ну а той факт, що Ви, людина з далекого Азербайджану, зуміли висловити свої думки українською мовою, нехай навіть за допомогою електронного перекладача - це не просто "респект", це ще величезна повага до творчої, освідченої особистості, яка ще й має здоровий глузд! Хтось із великих людей сказав: "Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти ЛЮДИНА"...
Фуаде! Запрошую Вас у гості! Будете у Харкові - обов'язково завітайте, ліжко та культурна программа завжди знайдеться!

Шановний Андрій,

Я теж радий знову вас бачити. І так же запрошую Вас в Баку, аналогічна програма гарантована))). Мої моделі виставлені на британському сайті. Ось той самий МіГ-3 http://www.britmodeller.com/forums/inde … bby-boss/. А електронним переводчиком я користуюся щоб мій український не був схожий на "суржик". Це дуже допомагає освоювати нові слова. Сподіваюся, що коли я приїду в Київ наступного року, я зумію продемонструвати і свою розмовну українську.

0

40

Ось тут посилання на деякі мої моделі: Ссылка

Отредактировано Fuad Pashayev (Суббота, 8 ноября, 2014г. 06:48:28)

0

Похожие темы

Fuad Pashayev Альбомы пользователей Понедельник, 19 мая, 2014г.

Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » Авиация (WWII) » 1/72 Bristol Beaufighter Mk.VI/Hasegawa+Aires+QB