СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ

Объявление


/"      /"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » ГБ "МАКСИ-АРТ 2016" » Диорама " Стройбат -80х" Mini-art 1/35.


Диорама " Стройбат -80х" Mini-art 1/35.

Сообщений 31 страница 40 из 129

31

Бондарь Сергей написал(а):

Изготовил пачки сигарет, спичечные коробки, и сырки "Дружба"

Пiду я у садочок, наїмся червячкiв...... Ну нельзя ж так издеваться над коллегами!!!  :hobo:  Осталось сделать военные билеты!

0

32

ЕНОТик написал(а):

Осталось сделать военные билеты!

С фотографиями  :crazyfun:

0

33

Dronych написал(а):

ЕНОТик написал(а):

    Осталось сделать военные билеты!

С фотографиями  :crazyfun:

Подпись автора

    Тут пока одного завалишь-запаришсья...

С "мокрыми" печатями и подписью военкома... :crazyfun:

0

34

А якщо серйозно, хтось робив у Corel міні-карти (топографічні) для діарам у 35-му?

p.s. Під час ремонту в квартирі я використовував монтажну піну.Так от - часом залишались ,так би мовити, краплі (шматки чи ще якось їх можна назвати) піни (іноді сам робив-грався як дитя),які застигали і виглядали ну як хліб, батони французські тощо. Розмалюй і використовуй у діарамах, а деяка піна на повітрі міняє колір на темно-жовтий, ну зовсім як спечений батон. Тобто цю застиглу піну (шматочки у вигляді хліба) можна було використовувати в діарамах (нажаль немє можливості показати наочно). А розрізавши такий шматочок, зріз якого стає схожим на зріз на хлібові  чи батоні. Буде можливість, неодмінно покажу на форумі фото цих прикольних речей.

0

35

Gavrosh написал(а):

А якщо серйозно, хтось робив у Corel міні-карти (топографічні) для діарам у 35-му?

p.s. Під час ремонту в квартирі я використовував монтажну піну.Так от - часом залишались ,так би мовити, краплі (шматки чи ще якось їх можна назвати) піни (іноді сам робив-грався як дитя),які застигали і виглядали ну як хліб, батони французські тощо. Розмалюй і використовуй у діарамах, а деяка піна на повітрі міняє колір на темно-жовтий, ну зовсім як спечений батон. Тобто цю застиглу піну (шматочки у вигляді хліба) можна було використовувати в діарамах (нажаль немє можливості показати наочно). А розрізавши такий шматочок, зріз якого стає схожим на зріз на хлібові  чи батоні. Буде можливість, неодмінно покажу на форумі фото цих прикольних речей.

Подтверждаю! Со временем Монтажная пена превращается в "труху". Особенно под воздействием ультрафиолетовых лучей.

0

36

Gavrosh написал(а):

Dronych написал(а):

    ЕНОТик написал(а):

        Осталось сделать военные билеты!

    С фотографиями  :crazyfun:

    Подпись автора

        Тут пока одного завалишь-запаришсья...

С "мокрыми" печатями и подписью военкома... :crazyfun:

Смейтесь, смейтесь!
У меня и сейчас в "закромах"  лежит и военный билет, и удостоверение Прапорщика, и Комсомольский билет со значком! :offtop:

Отредактировано Dronych (Суббота, 23 июля, 2016г. 19:43:43)

0

37

Відносно трухи. Так, дійсно піна стає такою, але якщо її пофарбувати (в плані будівництва діарами), покрити ще чимось(тобто захистити від зовнішнього середовища) і не виставляти діараму для огляду на свіже повітря цілий рік безперервно, то піна (вироби з неї) протримаються довго. Але, якщо щось з неї і розсиплеться, не біда - можна переробити. Правда я не знаю як бути з основою діарами з монтажної піни - таке переробляти буде накладно.

Ну а стосовно військового,посвідчення прапорщика  та комсомольського - буде дуже цікаво подивитись ці витвори в 35 масштабі, і цікаво і наука.

0

38

Завтра.

0

39

Я особисто буду чекати з нетерпінням. Було би добре розказати, як Ви це робили. Я просто сам хочу зробити топографічну карту в 35-му, але поки що незнаю як.

0

40

Здравствуйте. Большое спасибо, всем за внимание.
Напилил, наклеил еще одного статиста из (немца), тоже Mini-art, будет маляром.
http://s2.uploads.ru/8tVwL.jpg
Из пивной жести, сварганил 200л. бочки под воду или мусор.
http://s6.uploads.ru/54Tvs.jpg
С уважением Сергей.

0

Похожие темы


Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » ГБ "МАКСИ-АРТ 2016" » Диорама " Стройбат -80х" Mini-art 1/35.