СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ

Объявление


/"      /"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » Барахолка » Услуги по печати высокоточных 3D моделей на Envisiontec


Услуги по печати высокоточных 3D моделей на Envisiontec

Сообщений 11 страница 12 из 12

11

Дякую.
Я правильно зрозумів,що коли мені потрібно надрукувати,наприклад озброєння для Ф-15,я маю САМ на вищеперелічених (одній з них) програмах намалювати :)  ці ракети (озброєння) і вже передати виконавцю-власнику 3D прінтера?
Чи мені достатньо вказати те що я хочу мати (продукт), а власник прінтера сам все зробить і надрукує деталі ?Але ціна при цьому буде вже більшою.

0

12

Зазвичай, фірми, що друкують мають людину, що може змоделювати необхідну деталь, але будьте готові, що можуть попросити креслення чи якісні фото з прив'язкою до відомого розміру, щоб переобчислити розміри
Якщо це не супер унікальна річ за яку варто стільки заплатити, то буде дорого, за щось просте просять 1-3тис грн за саме креслення, можна пошукати звісно на стороні креслярів, буде дешевше, але навряд вам хто за 100 грн візьметься креслити навіть щось дрібне

0


Вы здесь » СОБИРАЕМ МОДЕЛИ ВМЕСТЕ » Барахолка » Услуги по печати высокоточных 3D моделей на Envisiontec